FAIL (the browser should render some flash content, not this).

O OBJEKTU

            Chata Na Poustce je plně vybavený rekreační domek v obci Benecko v Krkonoších. Příroda v okolí je součástí krásného koutu Krkonošského národního parku. Chata se nachází v osadě Rychlov asi 1 km od centra obce Benecko a je umístěna na mírném svahu pod lesem. Byla postavena v roce 1970 a celá rekonstruována v roce 2003. Její vybavení je jednoduché, ale účelné, zaručující pohodlnou rekreaci. K dispozici jsou 3 dvoulůžkové ložnice, obytná místnost, kuchyňský kout s potřebným vybavením a kompletní sociální zázemí. Vytápění je centrální a pro lepší pohodu je možno zatopit i v krbových kamnech.
            Nejbližší lyžařské vleky a nová sedačková lanovka se nachází ve vzdálenosti asi 500 m. Stráň za chalupou pod lesem je na jaře pokrytá kobercem bledulí, sněženek a dalších vzácných horských rostlin.
            K chatě patří pěkný a velký pozemek s jihozápadní orientací, což v jasných dnech zajišťuje dostatek slunce. Vyšší nadmořská výška a bezprostřední blízkost lesa zajišťuje čistý horský vzduch po celý rok.
Chalupa je vhodná pro rekreaci početnější rodiny nebo pro společná setkání (do 6 osob). Oddělené ložnice poskytují dostatečné soukromí a obytná místnost společně s galerií umožňují  společné setkání a zábavu.